لیست محصولات این تولید کننده موتوژن

بازرگانی صفائی - درجامارکت

توزیع کننده موتورهای شرکت تولیدی صنعتی موتوژن

با تضمین اصل بودن و ضمانت اصلی شرکت میباشد.

کلیه محصولات شرکت تولیدی صنعتی موتوژن که با کیفیت ترین محصولات خاورمیانه میباشد

بصورت عمده و خرده عرضه میشود.

انواع موتورهای کولرهای آبی ،الکترو متورهای صنعتی ، الکترو موتور های پرقدرت و با کیفیت موتوژن را با ارسال مستقیم از تبریز میتوانید از درجامارکت خرید کنید.

این شرکت با اتکا به بيش از 45 سال تجربه، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندیهای تولیدی خود قادر است که طیف وسیعی از انواع الکتروموتورهای سه فاز، تک فاز و الکتروموتور های خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی وتولید کند.


تحقیق و توسعه


مرکز تحقیقات و توسعه محصول شرکت موتوژن با بهره گیری از نخبه ترین فارغ التحصیلان، استفاده از پتانسیل کارشناسان جوان و با انگیزه و در عین حال مشاوره و همکاری با اساتید برجسته دانشگاهی، مراکز علمی-تحقیقاتی معتبر کشور و جهان و همچنین شرکت های دانش بنیان، در حال فعالیت می باشد.
تضمین و کنترل کیفیت


شرکت موتوژن که یکی از شرکتهای پیشرو در امر کیفیت می باشد در راستای تامین خواسته های مشتریان با استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت و با تلاش مدیریت و مجموعه کارکنان موفق به اخذ انواع گواهینامه های استاندارد بین المللی شده است.
آزمایشگاه


آزمایشگاههای شرکت موتوژن با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی دقیق به خطوط تولید و کنترل کیفیت قطعات تولیدی و محصول تمام شده و همچنین کنترل کیفیت مواد و قطعات تهیه شده از تامین کنندگان ایجاد گردیده ودر طول سالهای اخیر به تدریج گسترش یافته است.
پیشنهادات و ایده‌ها


شما در این بخش میتوانید پیشنهادات و ایده‌های نوآورانه خود را درباره اصلاح محصولات جاری، طراحی محصولات جدید و یا سایر موارد با ما در میان بگذارید. مسئولین واحد تحقیقات و نوآوری شرکت پس از بررسی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.